Produkta nr.: B72530E0170K062
no gallery
no gallery
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Varistor: multilayer; SMD; 1210; 17VAC; 22VDC; 1.7J; 400A; 44V; 10mW TDK
U-2358209
Zīmols
NomNr
B72530E0170K062
Piegādātāja prece apraksts
Varistor: multilayer; SMD; 1210; 17VAC; 22VDC; 1.7J; 400A; 44V; 10mW
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
B72530E0170K062
Case - inch
1210
Energy 2 ms
1.7J
Manufacturer
TDK
Max. operating voltage
17V AC
Mounting
SMD
Power
10mW
Type of varistor
multilayer
Varistor max current 8/20µs
400A
Varistor voltage
44V