SOLID STATE TIMER, 1024SEC, 288VAC/DC
Produkta nr.: 438USAS
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-4
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
206.75
2026-05-21 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
IrIr
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
NomNr
438USAS
Piegādātāja prece apraksts
SOLID STATE TIMER, 1024SEC, 288VAC/DC; Relay Mounting:Panel Mount; Load Current:1A; Operating Voltage Min:19V; Operating Voltage Max:288V; Switching Mode:-; Timer Functions:Delay-On-Make; Control Volt 86K9984