Produkta nr.: MDF.UNI18
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (kompl.)
1-2
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
6.25
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir23 kompl.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Spacer ring; MDF; 130mm; 2pcs. BASSER
NomNr
MDF.UNI18
Piegādātāja prece apraksts
Spacer ring; MDF; 130mm; 2pcs.
Piegādātāja preces parametri
Product code
MDF.UNI18
Supplier's product code
MDF.UNI18
Product ID
U-254821
Internal diameter
118mm
Loudspeaker size
130mm
Manufacturer
BASSER
Material
MDF
Outside diameter
150mm
Quantity in set/package
2pcs.
Thickness
18mm