Produkta nr.: VS-WB-10-BK-100V
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-3
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
158.70
2026-05-18 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir3 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Column loudspeaker; general purpose,waterproof; 40W; IP54 VISATON
U-376978
Zīmols
NomNr
VS-WB-10-BK-100V
Piegādātāja prece apraksts
Column loudspeaker; general purpose,waterproof; 40W; IP54
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
VS-WB-10-BK-100V
Brand
VISATON
Supplier's product code
VS-WB-10-BK-100V
Product ID
U-376978
Body dimensions
208x130x105mm
Colour
black
IP rating
IP54
Kind of loudspeaker
general purpose
Manufacturer
VISATON
Maximum power
60W
Operating temperature
-25...70°C
Power
40W
Sound frequency
100Hz...20kHz
Sound level
91dB
Sound transducers application
for 100V networks