Produkta nr.: PSB36T/12
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-2
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
12.30
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir9 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Bridge rectifier: single-phase; Urmax: 1.2kV; If: 30A; Ifsm: 500A POWERSEM
NomNr
PSB36T/12
Piegādātāja prece apraksts
Bridge rectifier: single-phase; Urmax: 1.2kV; If: 30A; Ifsm: 500A
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
PSB36T/12
Brand
POWERSEM
Supplier's product code
PSB36T/12
Product ID
U-296168
Electrical mounting
THT
Features of semiconductor devices
glass passivated
Kind of package
bulk
Leads
connectors FASTON
Load current
30A
Manufacturer
POWERSEM
Max. forward impulse current
0.5kA
Max. off-state voltage
1.2kV