Produkta nr.: V10F-11-230B
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Switch: push-button; Pos: 2; SPDT; 0.5A/250VAC; 1A/24VDC; ON-(ON) ONPOW
U-372765
Zīmols
NomNr
V10F-11-230B
Piegādātāja prece apraksts
Switch: push-button; Pos: 2; SPDT; 0.5A/250VAC; 1A/24VDC; ON-(ON)
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
V10F-11-230B
AC contacts rating @R
0.5A / 250V AC
Actuator colour
blue
Backlight colour
blue
Body colour
black
Button shape
square
Contacts configuration
SPDT
DC contacts rating @R
1A / 24V DC
Illumination
LED
Illumination voltage
24V
IP rating
IP40
Leads
for soldering
Manufacturer
ONPOW
Mounting
on panel
Mounting hole diameter
Ø10mm
Number of positions
2
Operating temperature
-25...55°C