Produkta nr.: SKN320/08UNF
no gallery
no gallery
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Diode: rectifying; 800V; 320A; anode to stud; E16; 3/4"-16UNF-2A SEMIKRON DANFOSS
NomNr
SKN320/08UNF
Piegādātāja prece apraksts
Diode: rectifying; 800V; 320A; anode to stud; E16; 3/4"-16UNF-2A
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
SKN320/08UNF
Supplier's product code
SKN320/08UNF
Product ID
U-2254259
Case
E16
Fastening thread
3/4"-16UNF-2A
Load current
320A
Manufacturer
SEMIKRON DANFOSS
Manufacturer series
SKN320 SKR320
Max. forward impulse current
8kA
Max. forward voltage
1.35V
Max. load current
700A
Max. off-state voltage
0.8kV