Latvia

SUNON

Par ražotāju

SUNON ir pasaules klases ventilatoru ražotājs. Uzņēmums tika dibināts Taivānā 1980. gadā. SUNON kompānija iegulda daudz pūļu jaunu produktu izstrādē un inovācijās, tādēļ ieņem pasaules līdera pozīciju dzesēšanas moduļu, miniatūru ventilatoru un ventilatoru ar magnētisko spilvenu ražošanā (Mag lev sērija). SUNON jau vairāk nekā 40 gadus nodarbojas ar precīzu elektromotoru izpēti un ražošanu, tāpēc viņiem izdodas ražot mazākos ventilatorus pasaulē. Sunon produktu klāsts ir sadalīts piecās produktu grupās. Sunon ražo arī ventilatora piederumus: aizsargrežģus, pārsegus, savienojošos kabeļus.SUNON ir pasaulē atzīts ražotājs ar izcilajām tehnoloģijām un stabilu kvalitāti, kas ir piedalījies arī NASA eksperimentālajā programmā. Esot nozares līderim, SUNON izcilā kvalitātes veiktspēja ir padarījusi to vēl atpazīstamāku.Inovatīvais spēks

SUNON Izgudrojumu un inovāciju centrs ir izveidojis akustikas un vibrācijas laboratoriju kā arī materiālu laboratoriju un aprīkojis to ar modernu aprīkojumu, piemēram, Acoustics HMS, vibrācijas režīma analizatoru, IR termogrāfijas analizatoru un augstas precizitātes termogrāfijas sistēmu. Turklāt laboratorijas tiek nodrošinātas arī ar pilnu CAE programmatūras komplektu, lai veiktu digitālo/analogo siltuma plūsmu, akustiku, motora magnētisko ķēdi, vibrācijas režīmus, konstrukcijas izturību, kritienu simulāciju, termisko analīzi. Profesionāļi lietderīgi izmanto iepriekšminētās iekārtas, instrumentus un programmatūru ventilatora lāpstiņu un motoru magnētiskās ķēdes/elektroniskās ķēdes projektēšanā, materiālu un gultņu sistēmu izpētē, akustiskās kvalitātes un vibrācijas analīzē un uzlabošanā, dzesēšanas moduļu projektēšanā un siltuma izpētē. materiālu vadītspēja. Tas ne tikai uzlabo SUNON produktu dizainu, bet arī saīsina izstrādes laiku, tādējādi apmierinot tirgus pieprasījumu.Ventilātori (Visi ventilātori)


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]