Produkta nr.: LTA12-16.0-WH
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-4
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
12.05
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir7 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Connector: terminal block; 76A; 400V; screw terminal; white; 16mm2 SIMET
Specifikācijas
Artikuls
U-243687
Zīmols
NomNr
LTA12-16.0-WH
Piegādātāja prece apraksts
Connector: terminal block; 76A; 400V; screw terminal; white; 16mm2
Piegādātāja preces parametri
Product code
LTA12-16.0-WH
Product ID
U-243687
Body material
polyamide
Colour
white
Conform to the norm
CE
Connectors features
may be easily broken into smaller fragments
Contacts pitch
13mm
Current rating
76A
Depth
22mm
Electrical mounting
screw terminal
Height
22mm
Length
153mm
Manufacturer
SIMET
Mechanical mounting
for cable
Number of terminals
24
Number of ways
12
Operating temperature
-25...85°C
Rated voltage
0.4kV
Stripped wire length
8.5mm
Type of connector
terminal block
Wire cross-section
16mm<sup>2</sup>