Produkta nr.: LIFY-0.75MM2-GN
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Wire; LifY; 1x0.75mm2; stranded; Cu; PVC; green; 300V,500V; -15÷80°C HELU
NomNr
LIFY-0.75MM2-GN
Piegādātāja prece apraksts
Wire; LifY; 1x0.75mm2; stranded; Cu; PVC; green; 300V,500V; -15÷80°C
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
LIFY-0.75MM2-GN
Cable external diameter
2.2mm
Cable structure
1x0.75mm<sup>2</sup>
Core section
0.75mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
no classification
Flexibility class
6
Insulation colour
green
Kind of core
Cu
Kind of material
flame retardant
Kind of wire
LifY
Manufacturer
HELU
Number of cores
1
Operating temperature
-15...80°C
Rated voltage
0.3kV