Produkta nr.: LIFY-1.50MM2-GN
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (m)
1-9
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
2.40
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir44 m
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Wire; LifY; 1x1.5mm2; stranded; Cu; PVC; green; 450V,750V; -15÷80°C HELU
NomNr
LIFY-1.50MM2-GN
Piegādātāja prece apraksts
Wire; LifY; 1x1.5mm2; stranded; Cu; PVC; green; 450V,750V; -15÷80°C
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
LIFY-1.50MM2-GN
Cable external diameter
3.5mm
Cable structure
1x1.5mm<sup>2</sup>
Core section
1.5mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
no classification
Flexibility class
6
Insulation colour
green
Kind of core
Cu
Kind of material
flame retardant
Kind of wire
LifY
Manufacturer
HELU
Number of cores
1
Operating temperature
-15...80°C
Rated voltage
750V