Produkta nr.: SBRT40V100CT
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Diode: Schottky rectifying; Trench SBR®; THT; 100V; 20Ax2; TO220AB DIODES INCORPORATED
NomNr
SBRT40V100CT
Piegādātāja prece apraksts
Diode: Schottky rectifying; Trench SBR®; THT; 100V; 20Ax2; TO220AB
Piegādātāja preces parametri
Product code
SBRT40V100CT
Brand
DIODES INCORPORATED
Supplier's product code
SBRT40V100CT
Product ID
U-2359440
Case
TO220AB
Kind of package
tube
Load current
20A x2
Manufacturer
DIODES INCORPORATED
Max. forward impulse current
180A
Max. forward voltage
0.73V
Max. off-state voltage
0.1kV