Produkta nr.: PSUT35/12
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-4
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
29.40
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir13 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Module: thyristor; opposing x3; 1.2kV; 35Ax3; ECO-PAC 1; Ifsm: 200A POWERSEM
U-2413807
Zīmols
NomNr
PSUT35/12
Piegādātāja prece apraksts
Module: thyristor; opposing x3; 1.2kV; 35Ax3; ECO-PAC 1; Ifsm: 200A
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
PSUT35/12
Case
ECO-PAC 1
Electrical mounting
THT
Gate current
25mA
Load current
35A x3
Manufacturer
POWERSEM
Max. forward impulse current
200A
Max. forward voltage
1.6V
Max. off-state voltage
1.2kV