Produkta nr.: TN4050-12PI
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Thyristor; 1.2kV; Ifmax: 40A; 25A; Igt: 50mA; TOP3I; THT; tube STMicroelectronics
NomNr
TN4050-12PI
Piegādātāja prece apraksts
Thyristor; 1.2kV; Ifmax: 40A; 25A; Igt: 50mA; TOP3I; THT; tube
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
TN4050-12PI
Brand
STMicroelectronics
Supplier's product code
TN4050-12PI
Product ID
U-2311785
Case
TOP3I
Gate current
50mA
Kind of package
tube
Load current
25A
Manufacturer
STMicroelectronics
Max. forward impulse current
0.4kA
Max. load current
40A
Max. off-state voltage
1.2kV