Produkta nr.: ACT108W-600E.135
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Thyristor: AC switch; 600V; Ifmax: 0.8A; Igt: 10mA; SOT223; SMD WeEn Semiconductors
NomNr
ACT108W-600E.135
Piegādātāja prece apraksts
Thyristor: AC switch; 600V; Ifmax: 0.8A; Igt: 10mA; SOT223; SMD
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
ACT108W-600E.135
Product ID
U-105263
Case
SOT223
Features of semiconductor devices
internally triggered
Gate current
10mA
Kind of package
tape
Manufacturer
WeEn Semiconductors
Max. load current
0.8A
Max. off-state voltage
0.6kV