Produkta nr.: R13-36A2-11
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-4
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
3.95
2026-05-18 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir488 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Switch: toggle; Pos: 2; SPST; ON-OFF; 3A/250VAC; Leads: cables; 50mΩ SCI
U-301442
Zīmols
NomNr
R13-36A2-11
Piegādātāja prece apraksts
Switch: toggle; Pos: 2; SPST; ON-OFF; 3A/250VAC; Leads: cables; 50mΩ
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
R13-36A2-11
Supplier's product code
R13-36A2-11
Product ID
U-301442
AC contacts rating @R
3A / 250V AC
Actuator material
metal
Body dimensions
25.5x13x15mm
Contacts configuration
SPST
Kind of toggle
round
Knob height
11mm
Lead length
0.15m
Leads
cables
Manufacturer
SCI
Manufacturer series
R13-36
Max. contact resistance
:50mΩ
Mounting hole diameter
Ø12.2mm
Number of positions
2
Panel thickness
max. 2mm
Stable positions number
2
Switching method
ON-OFF
Terminals plating
nickel
Test voltage
1kV