Produkta nr.: TST100W2X15V
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
INDEL
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
INDEL
Transformer: toroidal; 100VA; 230VAC; 15V; 15V; 3.33A; 3.33A; Ø: 97mm INDEL
U-362461
Zīmols
NomNr
TST100W2X15V
Piegādātāja prece apraksts
Transformer: toroidal; 100VA; 230VAC; 15V; 15V; 3.33A; 3.33A; Ø: 97mm
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
TST100W2X15V
Conform to the norm
PN EN 61558
Diameter
97mm
Electrical insulation strength
4kV/60s
Height
40mm
Insulation class
II
IP rating
IP00
Kit contents
lid
Lead length
0.15m
Leads
cables
Manufacturer
Power
100VA
Primary voltage
230V AC
Secondary voltage 1
15V
Secondary voltage 2
15V
Secondary winding current 1
3.33A
Secondary winding current 2
3.33A