Tranzistors FQP30N06
Produkta nr.: FQP30N06
Vairāk līdzīgu produktu
Cena, izmantojot LEMONA+ karti:
un saņem atlaidi no
0.08
(-3%)
2.55
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-3
B2B
Min. daudzums: 1
Mērvienība: gab.
Kopā:
2.63
Ir4 gab.
Rīgā veikals (Piegāde 1-2 d.d.)
Ir4 gab.
Viļņa Žirmūnai veikals. (Piegāde 2-4 d.d.)
Ir2 gab.
Viļņa  Naujamiestis veikals. (Piegāde 2-4 d.d.)
Ir2 gab.
Kauņas veikals. (Piegāde 2-4 d.d.)
Klaipēdas veikals. (Piegāde 2-4 d.d.)
Ir6 gab.
Šauļu veikals. (Piegāde 2-4 d.d.)
Ir30 gab.
Centrālā noliktava LEZ. (Piegāde 1-2 d.d.)
home deliveryPiegāde uz klienta adresi 1-2 d. d.
Shipping parcelPiegādes uz paku skapjiem 1-2 d. d.
Piegādes termiņi
lemona shop
Saņemšana Lemona veikalā - Krasta 105, Rīgā
Saņemšana Lemona veikalā - Krasta 105, Rīgā Bez maksas
Atlikums noliktavā
Ir6 gab.
Ir30 gab.
Preces apraksts
MOS-N-Ch 60V 30A TO-220AB
Noderīga informācija
Specifikācijas
Artikuls
222783
Svars
0.002 kg.
Strāva, A
30
Uzbūve
MOS-N-Ch
NomNr
FQP30N06
Produkta apraksts, ko ģenerē mākslīgais intelekts
Tranzistors FQP30N06 - Jaudīgs un uzticams MOSFET
Galvenie parametri un funkcijas:
  • Transistora polaritāte: N kanāls
  • Nepārtraukta drenāžas strāva (Id): 30A
  • Drenāžas avota spriegums (Vds): 60V
  • Ieslēgšanas pretestība (Rds(on)): 0.031ohm
  • Jaudas izkliede (Pd): 79W
  • Korpusa tips: TO-220AB
  • Tapu skaits: 3
  • Maksimālā darba temperatūra: 175°C
Lietošanas jomas:
Šis jaudīgais MOSFET ir lieliski piemērots dažādām lietojumprogrammām, ieskaitot:
  • Slēdzamās režīma barošanas avoti
  • Audio pastiprinātāji
  • DC motoru vadība
  • Mainīgas jaudas avoti
Kāpēc izvēlēties FQP30N06?
Izvēloties FQP30N06, jūs iegūstat:
  • Augstu uzticamību un izturību
  • Lielisku veiktspēju
  • Plašu lietojumu klāstu
  • Izdevīgu cenu
Pasūtiet savu FQP30N06 MOSFET jau šodien!
ParametrsVērtība
Transistora tipsMOSFET
KanālsN-kanāls
Spriegums60V
Strāva30A
Piegādātāja prece apraksts
MOSFET, N-CH, 60V, 30A, TO-220AB-3; Transistor Polarity:N Channel; Continuous Drain Current Id:30A; Drain Source Voltage Vds:60V; On Resistance Rds(on):0.031ohm; Rds(on) Test Voltage Vgs:10V; Threshold Voltage Vgs:4V; Power Dissipation Pd:79W; Transistor Case Style:TO-220AB; No. of Pins:3Pins; Operating Temperature Max:175°C; Product Range:-; Automotive Qualification Standard:-; MSL:-; SVHC:Lead (27-Jun-2018)