Produkta nr.: SBTA41G12B-SIR
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-2
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
9.65
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir122 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Triac; 1.2kV; 40A; TG-C; Igt: 50mA; Ifsm: 350A SIRECTIFIER
NomNr
SBTA41G12B-SIR
Piegādātāja prece apraksts
Triac; 1.2kV; 40A; TG-C; Igt: 50mA; Ifsm: 350A
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
SBTA41G12B-SIR
Supplier's product code
SBTA41G12B-SIR
Product ID
U-2299673
Case
TG-C
Gate current
50mA
Kind of package
bulk
Manufacturer
SIRECTIFIER
Max. forward impulse current
350A
Max. load current
40A
Max. off-state voltage
1.2kV