Produkta nr.: ERZE07A391
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-4
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
0.30
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir12 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
VARISTOR, LARGE SURGE, TRANSIENT, 390V
U-1016217
Zīmols
NomNr
ERZE07A391
Piegādātāja prece apraksts
VARISTOR, LARGE SURGE, TRANSIENT, 390V; Voltage Rating VAC:250V; Voltage Rating V DC:320V; Product Range:E7 Series; Clamping Voltage Vc Max:650V; Varistor Case Style:Disc 9mm; Varistor Type:Zinc Oxide Non-Linear Resistor