LEMONA

Vienpusējs stiklotekst. ar fotorez. plēvi 160x100 mm RoHS

5
Produkta nr.: EP1P160X100
Vairāk līdzīgu produktu
Cena, izmantojot LEMONA+ karti:
un saņem atlaidi no
0.10
(-3%)
3.16

Cenu robežas

DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-4
3.26
5+
3.10
B2B

Min. daudzums: 1

Mērvienība: gab.

Kopā:

3.26
Komplekts = 10 gab.
Kaste = 25 gab.

lemona shopJa preces ir pieejamas LEMONA electronics veikalā tās varat saņemt jau nākamajā darba dienā.

Ir8 gab.
Rīgā veikals
Ir7 gab.
Viļņa Žirmūnai veikals. (Piegāde 2-4 d.d.)
Ir4 gab.
Viļņa  Naujamiestis veikals. (Piegāde 2-4 d.d.)
Ir7 gab.
Kauņas veikals. (Piegāde 2-4 d.d.)
Ir8 gab.
Klaipēdas veikals. (Piegāde 2-4 d.d.)
Ir3 gab.
Šauļu veikals. (Piegāde 2-4 d.d.)
Ir25 gab.
Centrālā noliktava LEZ. (Piegāde 1-3 d.d.)

home deliveryPiegāde uz klienta adresi 1-3 d. d.

Shipping parcelPiegādes uz paku skapjiem 1-3 d. d.


Piegādes termiņi

lemona shop

Saņemšana Lemona veikalā - Krasta 105, Rīgā

Saņemšana Lemona veikalā - Krasta 105, Rīgā Bez maksas

Pasūtījumi tiek apstrādāti un atlasīti darba dienās no pulksten 8:00 līdz 17:00. Kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai, Jūs par to tiksiet informēti īsziņā.

Atlikums noliktavā

Ir8 gab.
Rīgā veikals
Ir7 gab.
Viļņa Žirmūnai veikals. (Piegāde 2-4 d.d.)
Ir4 gab.
Viļņa  Naujamiestis veikals. (Piegāde 2-4 d.d.)
Ir7 gab.
Kauņas veikals. (Piegāde 2-4 d.d.)
Ir8 gab.
Klaipēdas veikals. (Piegāde 2-4 d.d.)
Ir3 gab.
Šauļu veikals. (Piegāde 2-4 d.d.)
Ir25 gab.
Centrālā noliktava LEZ. (Piegāde 1-3 d.d.)
home delivery

Piegāde uz norādīto adresi ar kurjeru

Piegāde uz norādīto adresi ar kurjeru

Pēc preču nodošanas kurjeram mēs Jūs informēsim e-pastā. Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 EUR.

Vairāk par 50,00 €

(Pasūtījumi līdz 1000 kilogrami)

Bez maksas

Līdz 50,00 €

(Pasūtījumi līdz 1000 kilogrami)

3,99 €

Shipping parcel

Piegāde uz DPD Paku skapi

Piegāde uz DPD Paku skapi

Pēc preču nodošanas kurjeram mēs Jūs informēsim e-pastā. Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 EUR.

2,50

Preces apraksts

Foto-EP-Platte 160x100mm

Apraksts tiek tulkots, izmantojot automātiskās tulkošanas rīku. Ja pamanāt kādas neatbilstības, lūdzu, paziņojiet mums rakstot uz e-pastu [email protected].


Specifikācijas

Artikuls
45126
Svars
0.055 kg.
Platums, mm
460
Veids
Vienpusīgs stikloteksts
NomNr
EP1P160X100
Dziļums, mm
160
Mākslīgā intelekta aprakstsMākslīgā intelekta aprakstsMākslīgā intelekta aprakstsMākslīgā intelekta aprakstsMākslīgā intelekta aprakstsMākslīgā intelekta aprakstsMākslīgā intelekta aprakstsMākslīgā intelekta aprakstsMākslīgā intelekta aprakstsMākslīgā intelekta apraksts

Produkta apraksts, ko ģenerē mākslīgais intelekts

Vienpusējs stiklotekst. ar fotorez. plēvi 160x100 mm RoHS ir augstas kvalitātes PCB plāksne, kas ir ideāli piemērota dažādiem elektronikas projektiem. Šī plāksne ir pārklāta ar fotorezistīvu plēvi, kas ļauj viegli izveidot savus PCB dizainus, izmantojot fotolitogrāfijas procesu.

Galvenās iezīmes:

  • Vienpusējs stiklotekst. ar fotorez. plēvi
  • Izmērs: 160x100 mm
  • RoHS atbilstošs

Priekšrocības:

  • Augsta kvalitāte un uzticamība
  • Viegli lietojams fotorezistīvs pārklājums
  • Ideāli piemērots dažādiem elektronikas projektiem

Pielietojums:

  • Prototipu izstrāde
  • Elektronikas ierīču ražošana
  • Hobiju un izglītības projekti

Ja meklējat augstas kvalitātes PCB plāksni, kas ir viegli lietojams un nodrošina lielisku rezultātu, tad Vienpusējs stiklotekst. ar fotorez. plēvi 160x100 mm RoHS ir ideāla izvēle.


Šis apraksts ir izveidots, izmantojot mākslīgo intelektu (AI), un tas var atšķirties no faktiskā produkta. Bieži sastopamās mākslīgā intelekta kļūdas var ietvert:

  • Neprecīzas produkta funkcijas: dažas tehniskās specifikācijas, krāsas, izmēri vai citi parametri var būt neprecīzi vai izlaisti.
  • Nepareiza saderības informācija: mākslīgais intelekts var sniegt nepareizu informāciju par produktu saderību ar citām ierīcēm vai sistēmām.
  • Pārmērīgi optimistiskas funkcijas: dažos gadījumos var tikt nodrošinātas funkcijas, kuru produkts iš īsti nav.
  • Nosaukuma vai modeļa neatbilstības: mākslīgais intelekts var maldināt produkta nosaukumu vai modeli.

Ja pamanāt neatbilstības vai jums ir jautājumi par aprakstu, pirms produkta iegādes sazinieties ar mums rakstot uz e-pastu: [email protected].

Atsauksmes
5
1 Atsauksmes
5 zvaigznes
1
(100%)
4 zvaigznes
0
(0%)
3 zvaigznes
0
(0%)
2 zvaigznes
0
(0%)
1 zvaigzne
0
(0%)
Viačeslav7.07.2025.Pasūtījums izpildīts lemona.lt
Par vitreoteksolītu ar fotorezista plēvi
Profesionāls lamināts ar pozitīvu fotorezista plēvi. Viegla sagatavošana ļauj izgatavot augstas kvalitātes iespiedshēmas plates (vienkārši noņemiet zilo aizsargplēvi un varat to pakļaut uv gaismai).
Pārtulkots ar automātisko tulkošanas rīku