Produkta nr.: EA17N-E61500000000
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-2
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
53.20
2026-05-18 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir6 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Voltmeter; on panel; VAC: 0÷500V; Class: 1.5; True RMS; 40÷72Hz LUMEL
NomNr
EA17N-E61500000000
Piegādātāja prece apraksts
Voltmeter; on panel; VAC: 0÷500V; Class: 1.5; True RMS; 40÷72Hz
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
EA17N-E61500000000
AC voltage measuring range
0...500V
Accuracy class
1.5
Dimensions (W x H x D)
72x72mm
Frequency
40...72Hz
IP rating
IP52
Kind of meter
analogue
Manufacturer
LUMEL
Manufacturer series
EA17
Max. voltage
0.6kV
Measurement
AC voltage
Mounting
on panel
Related items
ATS-300
Scale features
working position 90°
Scale length
63mm