Produkta nr.: BTAU-1002-6150SOFT
no gallery
no gallery
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Transport wheel; Ø: 100mm; W: 30mm; H: 128mm; torsional with lock COLSON
NomNr
BTAU-1002-6150SOFT
Piegādātāja prece apraksts
Transport wheel; Ø: 100mm; W: 30mm; H: 128mm; torsional with lock
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
BTAU-1002-6150SOFT
Supplier's product code
BTAU-1002-6150SOFT
Product ID
U-133905
Base dimensions
105x88mm
Force
150kg
Height
128mm
Kind of Bearing
ball
Manufacturer
COLSON
Manufacturer series
AU SOFT
Material
polyurethane
Operating temperature
-20...80°C
Shore hardness
78
Type of mounting element
transport wheel
Version
torsional with lock
Wheel diameter
100mm
Wheel width
30mm