Produkta nr.: JDPE-0751-1001
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-3
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
3.95
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir160 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Transport wheel; Ø: 75mm; W: 25mm; H: 100mm; torsional; 60kg COLSON
U-224094
Zīmols
NomNr
JDPE-0751-1001
Piegādātāja prece apraksts
Transport wheel; Ø: 75mm; W: 25mm; H: 100mm; torsional; 60kg
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
JDPE-0751-1001
Supplier's product code
JDPE-0751-1001
Product ID
U-224094
Base dimensions
60x60mm
Force
60kg
Height
100mm
Kind of Bearing
slide
Manufacturer
COLSON
Type of mounting element
transport wheel
Version
torsional
Wheel diameter
75mm
Wheel width
25mm