Produkta nr.: JPN-050-M8X15
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Furniture wheel; Ø: 50mm; H: 53mm; torsional,with lever; 40kg COLSON
NomNr
JPN-050-M8X15
Piegādātāja prece apraksts
Furniture wheel; Ø: 50mm; H: 53mm; torsional,with lever; 40kg
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
JPN-050-M8X15
Force
40kg
Height
53mm
Kind of Bearing
slide
Manufacturer
COLSON
Material
polyamide
Operating temperature
-20...80°C
Thread
M8
Thread length
15mm
Type of mounting element
furniture wheel
Version
torsional
Wheel diameter
50mm