Produkta nr.: JTPU-1255-5000
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-3
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
23.00
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir3 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Transport wheel; Ø: 125mm; W: 30mm; H: 155mm; torsional; 250kg COLSON
U-224511
Zīmols
NomNr
JTPU-1255-5000
Piegādātāja prece apraksts
Transport wheel; Ø: 125mm; W: 30mm; H: 155mm; torsional; 250kg
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
JTPU-1255-5000
Brand
COLSON
Supplier's product code
JTPU-1255-5000
Product ID
U-224511
Force
250kg
Height
155mm
Kind of Bearing
ball
Manufacturer
COLSON
Panel cutout diameter
12mm
Type of mounting element
transport wheel
Version
torsional
Wheel diameter
125mm
Wheel width
30mm