Produkta nr.: TPM-ALPU-150K
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Transport wheel; Ø: 150mm; W: 50mm; H: 190mm; rigid; 500kg; steel RADER
NomNr
TPM-ALPU-150K
Piegādātāja prece apraksts
Transport wheel; Ø: 150mm; W: 50mm; H: 190mm; rigid; 500kg; steel
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Supplier's product code
TPM-ALPU-150K
Product ID
U-360134
Base dimensions
135x110mm
Body material
steel
Force
500kg
Height
190mm
Kind of Bearing
ball
Manufacturer
RADER
Manufacturer series
ALPU
Material
polyurethane
Mounting holes pitch
105x80mm
Shore hardness
94
Type of mounting element
transport wheel
Version
rigid
Wheel diameter
150mm
Wheel width
50mm