Produkta nr.: WHCK-200/6
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-3
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
123.85
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir3 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Wheel; Ø: 200mm; W: 22mm; 650kg; cast iron; Ømount.hole: 25mm COLSON
NomNr
WHCK-200/6
Piegādātāja prece apraksts
Wheel; Ø: 200mm; W: 22mm; 650kg; cast iron; Ømount.hole: 25mm
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
WHCK-200/6
Supplier's product code
WHCK-200/6
Product ID
U-380598
Force
650kg
Manufacturer
COLSON
Material
cast iron
Panel cutout diameter
25mm
Rope diameter
6mm
Type of mounting element
wheel
Wheel diameter
200mm
Wheel width
22mm