Produkta nr.: DLP1NDN900HL4L
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
CHOKE, COMMON ARRAY, 90OHM, +/-20%
U-972883
Zīmols
NomNr
DLP1NDN900HL4L
Piegādātāja prece apraksts
CHOKE, COMMON ARRAY, 90OHM, +/-20%; Rated Current:60mA; Inductance:-; Product Range:DLP1ND Series; Impedance:90ohm; Common Mode Filter Case:1.5mm x 0.65mm x 0.45mm; Automotive Qualification Standard:-; SVHC:No SVHC (07-J