Produkta nr.: HHS125-BL-SW
no gallery
no gallery
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
MAIN SWITCH, 1POS, 690VAC, 125A, 90DEG
U-4243797
Zīmols
NomNr
HHS125-BL-SW
Piegādātāja prece apraksts