Produkta nr.: ECE60US48-SD
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
POWER SUPPLY, AC-DC, 48V, 1.25A
U-1098576
Zīmols
NomNr
ECE60US48-SD
Piegādātāja prece apraksts
POWER SUPPLY, AC-DC, 48V, 1.25A; No. of Outputs:1 Output; Output Power Max:60W; Output Voltage - Output 1:48VDC; Output Current - Output 1:1.25A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:-; Output Voltage -