PSOC, ARM CORTEX-A9, 766MHZ, CSBGA-484
Produkta nr.: XC7Z020-2CLG484E
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
NomNr
XC7Z020-2CLG484E
Piegādātāja prece apraksts
PSOC, ARM CORTEX-A9, 766MHZ, CSBGA-484; Product Range:Zynq Family 7000 Series Microprocessors; CPU Speed:766MHz; Core Architecture:ARM Cortex-A9; MPU Case Style:CSBGA; No. of Pins:484Pins; MPU Family:Zynq; MPU Series:700