Produkta nr.: 20.920M/8-E
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
TERMINAL BLOCK, PLUGGABLE, 8POS, 14AWG
NomNr
20.920M/8-E
Piegādātāja prece apraksts
TERMINAL BLOCK, PLUGGABLE, 8POS, 14AWG; Pitch Spacing:5mm; No. of Positions:8Ways; Wire Size (AWG):28AWG to 14AWG; Conductor Area CSA:2.5mm┬▓; Wire Connection Method:Screw; Rated Current:20A; Rated Voltage:450V; Product R