📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
Latvia

 "AS "Lemona" pārceļ savu centrālo noliktavu uz jaunu atrašanās vietu

Svarīga ziņa! Ar prieku informējam, ka ir notikušas būtiskas izmaiņas LEMONA electronics galvenajā noliktavas un garantijas servisa nodaļā - pārcelšanās uz jaunu atrašanās vietu. Tas ir ne tikai solis uz priekšu mūsu ikdienas aktivitātēs, bet arī mūsu klientu ērtībām.

Aicinām jūs pievienoties šim aizraujošajam LEMONA electronics ceļojuma posmam! Atvainojamies par iespējamiem sūtījumu kavējumiem vai piegādes problēmām aprīlī un maijā, kas saistītas ar noliktavas un garantijas servisa pārcelšanu uz jaunajām telpām. Pašlaik pasūtījumi var tikt piegādāti vairākās kravās vai pat dažādos laikos. Paldies par sapratni. 

Visi sūtījumi jānosūta uz jauno adresi:

  • Uz centrālo noliktavu no 02.04.2024
  • Uz garantijas servisu no 20.04.2024

Kā mūs atrast? No 02.04.2024 LEMONA electronics galvenā noliktavas un garantijas servisa nodaļa no 20.04.2024. pārceļ savu adresi uz Gamybos iela 6, Ramučiai, LT-54468 Kauņas rajonā., BEZ (brīvās ekonomiskās zonas) teritorijā.

Jaunajās noliktavas telpās izvēlieties:
- preču saņemšanas rampa Nr. 9
- preču paņemšanai rampa Nr. 10

Mūsu jaunās noliktavas priekšrocības:

  1. Viegli atrast: AS "Lemona" galvenā noliktava pārceļas uz Kauņas brīvo ekonomisko zonu, adrese  Gamybos st. 6, Ramučiai, LT-54468, Kauņas rajons. Tajā pašā laikā šajās telpās atradīsies garantijas servisa nodaļa.
  2. 1,7 reizes lielāka ietilpība: Jaunā noliktava ir pat par 864 kvadrātmetriem lielāka. Tas nozīmē vairāk vietas, vairāk produktu un ātrāku servisu.
  3.  Efektīvāki procesi: lielāka darbvieta ļaus mums ieviest jaunus, efektīvus procesus, kas iepriekš nebija iespējami. Tas nozīmē augstāku produktivitāti un ātrāku pasūtījumu izpildi.

Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]