Halloween DIY stilā!

Helovīna svētki vairs nav aiz kalniem! Kāds jau tradicionāli meklēs glītāko ķirbi, lai izgrebtu tajā baisāko smaidu, un kāds dosies uz LEMONA pēc elektronikas piederumiem skaistu un unikālu dekorāciju veidošanai.

Kādēļ LEMONA electronics? Pie mums jūs varēsiet iegādāties „Fiberlogy“ un daudzus citus 3D drukāšanas materiālus par pievilcīgu cenu, kā arī, LED spuldzītes, karstās līmes pistoles un visu, kas var būt noderīgs patiesi iespaidīgām Helovīnu svētku dekorācijām. Tas viss ar 10% atlaidi.

3D drukāšana vairs nav ekskluzīvitāte zinātnieku un inženieru jomā. Vienkārši, ātri un svarīgākais –Tevis paša veidoti – āra dekori, istabas dekorācijas vai spuldzīšu virtenes, izdrukāti izmantojot 3D printeri, ne tikai pārsteigs viesus, bet arī ļaus izbaudīt radošo procesu.

Smelies iedvesmu šeit > , bet, ja nepieciešama konsultācija – dodies uz „LEMONA electronics“, jo “biedējoši” labās cenas sāksies no 15. oktobra un būs spēkā līdz 4. novembrim.


3D kvēldiegs


Fiberlogy sortimentam – 10%


Karstās līmes pistole


3D printeris


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]

Informējam ka šī lapa izmanto sīkdatnes lai personalizēt saturu, reklāmas, kā arī apmeklējumu analītikas iegūšanai. Vairāk informācijas: Privātuma politika