📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
Latvia

Izmēģiniet jauno 3D drukas epoksīdu un 3D printerus

 

AMERALABS ir lietuviešu drukas epoksīda ražotājs, kas piedāvā augstas kvalitātes epoksīdu pat visprecīzākajiem, stereolitogrāfiskajiem 3D printeriem. AMERALABS, kas var apmierināt gan amatieru, gan profesionāļu vajadzības, klāstā: 

  • uzticami un izturīgi, bet joprojām nodrošina augstu precizitāti 3D drukas epoksīdi funkcionāliem prototipiem un inženierijai; 
  • epoksīdi zobārstniecības jomai, kur nepieciešama ārkārtīgi augsta izmēru precizitāte, rezolūcija un ātrums;
  • drukas epoksīdi miniatūrām un modeļiem – pati labākā izvēle galda spēļu figūru, dažādu miniatūru figūriņu vai modeļu paraugu veidošanai.

Šis 2017. gadā Lietuvā darbu uzsākušais ražotājs ir vienīgais šāda veida uzņēmums Baltijas valstīs, tā produkcija jau kļuvusi par Nr. 1 izvēli un tiek pārdota vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē. AMERALABS – tā ir precizitāte un kvalitāte. Pat mazākie un detalizētākie priekšmeti, kas drukāti ar šiem epoksīdiem, neplīsīs un būs diezgan izturīgi pret apkārtējās vides ietekmi, tāpēc tie ilgi saglabāsies nemainīgi. Jau daudzu dažādu jomu speciālistu un spēļu entuziastu novērtētais lietuviešu AMERALABS gaida, kad varēs piepildīt arī tavas iztēles augļus.

 

Populārākie AMERALABS 3D drukas epoksīdi

TGM-7 ir ideāla izvēle galda spēļu, miniatūru figūriņu izgatavošanai
Pateicoties līdzsvarā starp elastību un stingrību, drukas epoksīdi ir lieliski piemēroti spēļu figūriņu drukāšanai: tie ļauj izveidot pat mazākās detaļas, bet ir pietiekami izturīgi, lai nodrošinātu, spēles karstumā nometot zemē figūriņas nesalūzīs. TGM-7 izdala ļoti maz smakas, nav lipīgs un to var krāsot. Apvienojumā ar īsu sacietēšanas laiku un saderību ar lielāko daļu epoksīdu LCD 3D printeru, TGM-7 ir visas būtiskās īpašības labas kvalitātes spēļu figūriņu un citu miniatūru drukāšanai.

 

 

AMD-3 ir ātri cietējoši epoksīdi, kas nodrošina augstu precizitāti 
Īpaši izstrādāts, lai miniatūros izstrādājumos dabūtu pat mazākās detaļas, tādas kā mati vai emocijas, AMD-3 ir lieliski piemēroti veidojot arhitektūras modeļus, dioramas un kolekcionējamos modeļus, kā arī citiem izstrādājumiem, kas prasa augstu detalizāciju. AMD-3 ir līdz šim visātrāk tirgū cietējošie epoksīdi LCD printeriem. Tiem ir īpaši zema ūdens absorbcijas spēja un tie paliek nemainīgi pat mitrā vidē. Ar to drukātos izstrādājumus var pārklāt ar metālu un krāsot. AMD-3 ir ideāli piemēroti arī silikona liešanas veidņu sagatavošanai.

 

 

XVN-50 ir universāli 3D drukas epoksīdi ar lielisku līdzsvaru starp cietību un elastību 
Šie epoksīdi ir lieliski piemēroti dažādu robotizētu vai prototipu daļu, instrumentu vai pat inženiertehnisko izstrādājumu drukāšanai. XVN-50 ir īpaši izturīgi: drukātais gala izstrādājums spēs izturēt lielu svaru un lieci; tomēr, tāpat kā visi AMERALABS epoksīdi, tie ir elastīgi un nodrošina augstu drukas precizitāti.

 

LEMONA electronics varat atrast arī 3D printerus un citas ierīces ražošanai ar drukas epoksīdiem.

 

Epoksīdu LCD 3D printeri no CREALITY: “Halot Mage”, ar ko var vēl drošāk un ērtāk izdrukāt arī lielāka apjoma produktus; un “Halot Mage PRO” ar drukāšanas ātrumu 170 mm/h!

 

 

Epoksīdu drukas mazgāšanas un žāvēšanas ierīce, kas paredzēta, lai ātri un efektīvi noņemtu epoksīda atlikumus un droši izžāvētu izstrādājumu, sagatavojot to gala lietošanai.


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]