LED lentu un barošanas bloku izpārdošana

akto led -30% -60%

Kad ir labākais laiks, kaut ko mainīt? Atjauno interjera apgaismojumu ar PREMIUM sērijas LED lentām no AKTO. Piemērojam AKTO LED lentām atlaides no 30% līdz -60%. Izvēloties vēlamo LED lentu, izvēlētajam barošanas blokam mēs piemērojam 20% atlaidi!

* Atlaižu kods tiek piemērots no 30% līdz 60% tikai PREMIUM AKTO LED lentām. Pērkot PREMIUM AKTO LED lentu akcijā, tiek piemērota 20% atlaide izvēlētajam barošanas blokam.


1) Izvēlies PRĒMIUM AKTO LED lentas ar atlaidi no -30% līdz -60%


2) Saņemiet papildu atlaidi -20% 1 barošanas blokam!


Akcijas noteikumi:

  • Atlaide barošanas blokam tiks piešķirta automātiski, pievienojot grozam vismaz 1 AKTO PREMIUM LED lentu un barošanas bloku, no saraksta, pirkuma groza augšpusē.

  • Barošanas blokiem -20% atlaide ir spēkā tikai no norādītā preču saraksta, pērkot tikai 1 vienību, ja pirkumu grozā pievienota vismaz 1 AKTO PREMIUM LED lenta.

  • Akcija nav spēkā tiem pircējiem, kuriem ir piešķirta speciālā cena.


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]

Informējam ka šī lapa izmanto sīkdatnes lai personalizēt saturu, reklāmas, kā arī apmeklējumu analītikas iegūšanai. Vairāk informācijas: Privātuma politika