Latvia

Mums ir prieks paziņot, ka tagad Jūs varat pasūtīt LEMONA electronics preces caur Wolt aplikāciju!

wolt pristatymas

Mums ir prieks paziņot, ka tagad Jūs varat pasūtīt LEMONA electronics preces caur Wolt aplikāciju!

  • Pasūtiet elektronikas preces Rīgā un saņemiet tās ar piegādi mājās!
  • Bezmaksas piegāde līdz 15. novembrim!
  • Pasūti un saņem preces 1 stundas laikā!

Mājsēde ir izmainījusi ne tikai iepirkšanās, bet arī tirdzniecības veidu. Nav noslēpums, ka ēdināšanas segments strādā tikai pateicoties kurjeriem, kuri katru dienu veic ēdienu piegādes. Iepriekšējā pieredze mums parādīja, ka pieprasījums pēc precēm nav mazinājies, tādēļ mēs sākām piedāvāt ātru piegādi mūsu klientiem. Tam sekoja produktīvāks darbs un mazumtirdzniecības veikala pārveidošana preču izsniegšanas punktā, kā arī preču piegāde paku skapjos. Mēs ticam, ka piedāvājot dažādus preču piegādes un saņemšanas veidus, mēs spēsim apmierināt jebkura klienta vajadzības. Vēl jo vairāk to klientu vajadzības, kuriem preču piegāde ir nepieciešama nekavējoties. Tāpēc mēs kļuvām par Wolt partneriem. Viņu pieredze piegādē ļaus mums nogādāt preces līdz mūsu klientiem Rīgā tieši tagad.

Dažiem uzņēmumiem šis ir izaicinājumiem bagāts laiks, citiem krīze ir lielisks laiks, lai uzlabotu klientu apkalpošanas kvalitāti. Mēs esam pārliecināti, ka sadarbojoties ir iespējams sasniegt daudz vairāk un tieši tāpēc esam sākuši strādāt ar Wolt. Jūs variet iegādāties LEMONA electronics preces jau tagad caur Wolt aplikāciju un saņemt piegādi 1 stundas laikā!

Mēs ticam, ka tās ir lieliskas ziņas mūsu klientiem. Apzināmies, ka mājās un birojā bieži vien rodas neparedzētas situācijas, kad pēdējā brīdī pēkšņi nedarbojas kāds datora lādētājs vai pārdeg spuldze tumšā noliktavas telpā. Ar šādām situācijām, kurās risinājums ir nepieciešams tagad un tūlīt, mēs sastopamies ikdienā, un tās noved līdz ātrās piegādes meklēšanai.

Izmēģini ātru piegādi un ērtu iepirkšanos Wolt aplikācijā jau tagad!


Ielādējiet Wolt aplikāciju nospiežot uz saites apakšā:

 
google play wolt
 
apple ios wolt
 


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]