📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
Latvia

Mūsdienīgs mājas apgaismojums ar DesignLight RELING sērijas LED lampām

DesignLight sadarbojas ar daudziem labi zināmiem mēbeļu ražotājiem, tāpēc labi pārzina gan mūsdienu tendences, gan risinājumus, kas var padarīt dzīvi ērtāku. Ražotājs, kas piedāvā LED apgaismojuma risinājumus un viedo sadzīves tehniku, iepazīstina ar vairākiem jaunumiem, kas īpaši piemēroti skapju, ģērbtuvju un virtuves atvilktņu apgaismojumam.

LED apgaismojums skapī šobrīd ir populārākais mājas interjera risinājums. DesignLight iepazīstināja ar „Reling“ līniju, kurā ierastos drēbju šķēršus aizstāj šķērši ar iebūvētu LED lampu un sensoru, kas var darboties pat 1,5 m attālumā.

"Reling Plus PIR" ir apaļš drēbju šķērsis ar efektīvu 2835 LED diožu apgaismojumu un viedu kustības slēdzi. Šis ir moderns LED apgaismojums paredzēts ikvienam, kurš novērtē augstu kvalitāti, uzticamību un ikdienas dzīves komfortu. Joslai ir viedais kustības slēdzis, kas ieslēdz gaismu pēc lietotāja noteikšanas 1,5 m attālumā un izslēdz to aptuveni 35 sekundes pēc tam, kad lietotājs atstāj noteikšanas lauku.

"Reling Slim PIR" ir raksturīgas tādas pašas īpašības, bet plānāks, tikai 10 mm plats, taisnstūrveida formas drēbju šķērsis skapjiem un ģērbtuvēm.

Starp DesignLight jaunumiem ir arī īpaši viegli uzstādāmais virtuves vai ģērbtuves atvilktņu automātiskai apgaismošanai paredzēts LED gaismeklis "Polarus P". Pateicoties viedajam sensoram, atvilktne tiks izgaismota, tiklīdz tā tiks atvērta, un apgaismojums tiks izslēgts, kad tā tiks aizvērta.

Visus šos gaismekļus ir iespējams pasūtīt dažādās krāsās, izvēloties difuzora veidu un diožu krāsu, kā arī pasūtītāja izvēlēto garumu. Ja jūs ieinteresēja šis apgaismojuma risinājums, vēlaties uzzināt vairāk vai konsultēties par individuālu risinājumu - sazinieties ar [email protected]


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]