📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
Latvia

No makšķerēšanas līdz laboratorijām – izmēģiniet SUPERFIRE lukturīšus!

SUPERFIRE kopš 2014. gada piedāvā tirgum augstas kvalitātes, uzticamus un izturīgus apgaismojuma risinājumus. Ražotāja klāstā dominē produkti, kas balstīti uz progresīvām tehnoloģijām: USB lukturīši, galvas lukturi, kā arī specializēti produkti, kas paredzēti velosipēdiem vai nometnēm.

SUPERFIRE ražo arī daudzfunkcionālus UV lukturīšus. Šos lukturīšus var izmantot makšķerēšanai, fosfora džigas uzlādei, naudas īstuma pārbaudei un dažādiem izklaides nolūkiem. UV gaismu izmanto arī šķidruma noplūdes noteikšanai automašīnās.

Kā izvēlēties pareizo UV lukturīti?

Izvēloties UV lukturīti, ir svarīgi pievērst uzmanību spektru sakrišanai. Ultravioleto staru diapazons ir sadalīts 3 daļās: UVA, UVB, UVC; Savukārt UV ierīces tiek iedalītas šādās grupās: 

  • UV spuldzes (BlackLight). Pēc savas struktūras šīs spuldzes ir līdzīgas luminiscences spuldzēm. Angļu valodā tās sauc par "BlackLight" (lat. melnā gaisma) ierīcē izmantotā stikla dēļ, kas izskatās gandrīz melns pat tad, kad spuldze ir ieslēgta. Šīs lampas izstaro gaismu šaurā diapazonā (apmēram 365 nm). Tās pārsvarā izmanto naudas detektoros, kā arī naktsklubu gaismas efektu radīšanai.
  • Prožektori ar UV gaismas diodēm 390–400 nm. Varbūt vispopulārākās UV gaismas diodes ir tās, kuru maksimālais viļņa garums ir 395–400 nm. Šo prožektoru starojuma spektrs sasniedz redzamo spektra daļu, tāpēc šāda prožektora gaisma ir spilgti violeta un ir redzama acīm. Šāds apgaismojuma veids ir piemērots, lai redzētu dažādus uzrakstus un kodus, kas rakstīti ar UV marķieriem, taču nespēs identificēt visus banknošu aizsardzības veidus. Kuloni ar maksimālo viļņu garumu (390 nm) ar uzdevumu tiek galā labāk, taču tie ir mazāk jaudīgi un ir jāizmanto diezgan tuvu.
  • UV LED gaismas diodes 385 nm. Šīs ir diezgan jauna tipa gaismas diodes, kas ražotas pārsvarā ar 5mm korpusiem. Šāda luktura gaisma ir vāji saskatāma, bet plašā UV spektra diapazona dēļ piemērota dažāda veida krāsu izgaismošanai. Lukturis ar šādu diodi ir labi piemērots kodu un piezīmju meklēšanai, jo tam nav sveša violeta apgaismojuma. Ar to var arī noteikt visus banknošu drošības veidus.

Ir vērts atzīmēt, ka fluorescējoši objekti spīd jebkurā UV gaismā. Arī UV marķieris vai pildspalva spīdēs, taču kontrasts var būt atšķirīgs. Organiskie šķidrumi būs redzami, ja tie tiks apgaismoti ar viļņu garumu 300-380 nm.

 

SUPERFIRE sortimentā var atrast dažāda veida UV lukturīšus, tāpēc svarīgākais ir pievērst uzmanību, kam tas tiks izmantots un kādiem parametriem tam vajadzētu būt. Ja neesat pārliecināts, kāds UV lukturis jums ir nepieciešams jūsu vajadzībām, LEMONA electronics konsultanti labprāt atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un palīdzēs izvēlēties piemērotāko.

SUPERFIRE zibspuldzes

 

Citi LED lukturīši


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]