📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
Latvia

Padarīt māju gudru ar Nous ir viegli!

nous smark home products

 “NOUS” ir viedās sadzīves tehnikas preču zīme. Izgatavojot viedo māju slēdžus, sensorus, kā arī drošības kameras un apgaismojumam paredzētos produktus, uzņēmums piedāvā ikvienam iespēju bez īpašām grūtībām un ieguldījumiem izveidot mūsdienīgas, ērtas un drošas mājas.

Viedās mājas ir sistēma, kas ļauj kontrolēt sadzīves tehniku, apgaismojuma, apkures, drošības un citas sistēmas, izmantojot viedtālrunī instalēto lietotni TUYA / Smart Life vai ar balsi, izmantojot “Google Home Assistant” vai “Amazon Alexa”. Viedās sistēmas instalēšana mājās ir īpaši vienkārša - nepieciešams tikai interneta savienojums un Wi-Fi maršrutētājs. Visi “NOUS” firmas produkti ir saderīgi ar “Tuya” un “Smart Life” vadības lietojumprogrammām, tāpēc ierīču integrācija un vadība ir tūlītēja un konsekventa, un ieguvumi ir milzīgi. Tā ir drošība, pilnīga kontrole un komforts, zinot, ka daudzas ikdienas rūpes tiks atrisinātas automātiski.


On-Off sl­ēdži

Šie slēdži ir paredzēti, lai ieslēgtu/izslēgtu parastos, ne tikai 3680 W jaudas sadzīves tehniku ​​gan manuāli, gan automātiski. Ar tiem Jūs varēsiet veikt noderīgas mājas automatizācijas darbības, piemēram:

  • Automātiski ieslēgt āra apgaismojumu saulrietā un automātiski izslēgt saullēkta laikā
  • Pēc durvju atvēršanas vai pavēršanas uz norādīto laiku izslēgt gaisa ventilācijas sistēmu
  • Vienkārši iejot telpā ieslēgt vēlamo gaismekli vai viedo LED spuldzi.

Un daudzus citus viedos uzdevumus, kas var atvieglot Jūsu dzīvi mājās


Apgaismošanas spuldzes

NOUS zīmols piedāvā trīs populārāko kontaktligzdo LED spuldzes: E27, E14 un GU10.

Nomainot Jūsu mājās pieejamās spuldzes ar šīm - jums ne tikai joprojām būs parastās baltās gaismas, bet arī dinamiskās RGB krāsainas gaismas, kas var nodrošināt akcenta mājīgumu fona apgaismojumam vai pat pārvērst Jūsu istabu par īstu diskotēku!

Visas spuldzes (vai spuldžu grupas) var kontrolēt ar viedtālruni, tāpēc mēs garantējam, ka Jūsu bērni tās dievinās!

 


Drošības kameras

NOUS klāstu papildina trīs ar viedtālruni vadāmas videonovērošanas kameras. Ar tām Jums būs iespēja gan reāllaikā uzraudzīt gulošo bērnu, gan āra kamera, lai uzraudzītu Jūsu pagalmu. Visām kamerām ir nakts redzamība, tāpēc attēlu var redzēt īpaši spilgtu pat aklā tumsā.


ZigBee sensori

NOUS, kā arī citu ražotāju viedās mājas preces, kurus var vadīt ar TUYA vai Smart Life sistēmu, var vadīt ne tikai manuāli vai ar balsi, bet arī automatizējot ar sensoriem. Neatkarīgi no tā, vai tā ir vienkārša kustība, durvju / logu atvēršana vai temperatūras maiņa, visu var nofiksēt un pārvērst reakcijā. Piemēram, ieslēgt gaismu, atverot durvis, vai ieslēgt apkuri, kad temperatūra istabā nokrītas zem 10 grādiem.

Lai izmantotu ZigBee signal paplašinājumu, ir nepieciešams ZigBee interfeiss ar Wi-Fi (gateway).


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]