📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
Latvia

Izvēlētajiem Raspberry PI produktiem -20% atlaide!

RASPBERRY PI ir mazi vienas plates datori, kas ir sastopami praktiski visās nozarēs, sākot ar skolu pulciņiem un beidzot ar lielajiem projektiem. Vienkāršie un ikvienam pieejamie RASPBERRY PI ir īpaši noderīgi jaunajai paaudzei, lai apgūtu prasmes, kas nepieciešamas mācībām un darbam digitālajā pasaulē. Visu aprīli atsevišķus RASPBERRY PI produktus var iegādāties ar atlaidi līdz 20%, tāpēc, ja meklējat vienkāršu un uzticamu risinājumu darbam un izklaidei vai izglītojošu dāvanu, – RASPBERRY PI gaida jūs LEMONA electronics fiziskajos veikalos un e-veikalā.

Lai gan RASPBERRY PI ir nelieli izmēros, Apvienotajā Karalistē izstrādātajiem un pilnveidotajiem datoriem piemīt visas datoram raksturīgās pazīmes: bezvadu interneta pieslēgums, HDMI savienotāji monitoriem un USB savienotāji piederumiem, kā arī pietiekama datu apstrādes jauda un operatīvā atmiņa ikdienas lietošanai.

RASPBERRY PI – dators, kas ietilpst tavā plaukstā.

Akcijas noteikumi:

  • Atlaides tiek piemērotas mazumtirdzniecības cenai.
  • Atlaides netiek summētas
  • Atlaide nav spēkā precēm, kas pasūtītas no piegādātāju noliktavām.
  • Akcijas preču daudzums ir ierobežots.

Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]